top of page

Podmínky
pobytu

Hotel ubytuje pouze psy s platným očkováním, které majitel psa musí prokázat předložením očkovacího průkazu. Dále musí být pes zbaven vnějších a vnitřních parazitů. Pes rovněž nesmí zapáchat, proto jej doporučujeme před příjezdem vykoupat a vyprat věci, které mu sebou vezete.

Mějte prosím na paměti, že psi se při aktivitách a společných hrách mohou ušpinit nebo si zacuchat srst. Jelikož v hotelu udržujeme čistotu, psům podle potřeby umýváme tlapy, než jdou do pokojů. Je tedy nutné, aby bylo možné tímto způsobem se psem manipulovat.

Před prvním pobytem Vašeho psa v hotelu doporučujeme osobní návštěvu, kterou je vhodné si dohodnout předem. Pro posouzení, jak pes pobyt zvládne, doporučujeme absolvovat pobyt na zkoušku (2 dny s přenocováním).
U středních a velkých plemen budeme osobní návštěvu a pobyt na zkoušku požadovat jako podmínku pro ubytování Vašeho psa. 

Cena za zkušební pobytu činí 1.500,- Kč a je nevratná.

Přednost u nás mají plně socializovaní psi, tzn. že pes není příliš bázlivý vůči lidem a nemá problém v kolektivu ostatních psů obou pohlaví a jakékoliv velikosti. V případě projevu nebezpečného nebo konfliktního chování bude pes ze skupiny ostatních psů vyloučen a bude se venčit samostatně. Pro psy, kteří se venčí samostatně je čas venčení omezen, přednost u nás dostává venčící se smečka.

Psi plemen bull, staff, rotvajler, dobrman, cane corso se budou venčit samostatně.

Pro psy kteří nemají naučenou 100% hygienu, jsou zvyklí z domova, nebo mají nějaká omezení ze zdravotních důvodů je potřeba přibalit dostatečné množství dětských sacích podložek.

Nabízíme služby psího hotelu, nejedná se o individuální hlídání. Ubytovaných psů je u nás několik a věnovat se musíme všem. Není tedy možné, aby si pes vynucoval pozornost či kontakt např. štěkáním nebo vrčením.

 

Náš hotel není nápravným zařízením, nenabízíme výchovu, převýchovu ani výcvik, nemáme na to prostor ani čas. Pes musí být schopen pobytu v hotelu. Pokud má Váš pes výchovné problémy, které brání pobytu v hotelu, obraťte se prosím na zařízení jiného typu.

Pes v našem hotelu nemůže být ubytovaný jestliže:

- vykazuje agresivní chování vůči lidem,

- značkuje v pokoji po nábytku či stěnách,

- okusuje, škrábe nebo jinak ničí dveře, stěny nebo zařízení hotelu,

- vykazuje přílišnou bázlivost vůči lidem.

Jak vše probíhá?

Před prvním pobytem doporučujeme náš hotel navštívit i s pejskem (termín návštěvy si prosím dohodněte předem telefonicky). Tuto první návštěvu můžeme spojit s pobytem na zkoušku. 

Platba za ubytování se hradí předem převodem na náš účet. Prodloužení pobytu je možné po dohodě, doplatek se hradí rovněž převodem nejpozději následující den po vyzvednutí psa.

Mějte prosím na paměti, že rezervace ubytování je platná až po úhradě.

V případě zrušení rezervace účtujeme storno poplatky:

21 a více dní před začátkem ubytování - bez storno poplatku,

15 - 20 dní před začátkem ubytování - 50% ceny,

6 - 14 dní před začátkem ubytování - 80% ceny,

5 a méně dní před začátkem ubytování - 100% ceny.

Kromě očkovacího průkazu a krmení můžete sebou pejskovi zabalit i oblíbenou hračku, pelíšek nebo deku. Prosíme, aby pejsek ani jeho věci nezapáchaly.

Příjezdy a odjezdy pejsků jsou možné po dohodě v těchto časech:

09:00 - 10:00 hod

13:00 - 14:00 hod

18:00 - 19:00 hod

bottom of page